X
Przed rozpoczęciem ogladania powyższego filmu uprzejmie prosimy o włączenie dźwięku.
@plotbud

Podmurówka prefabrykowana betonowa

Wiemy jak istotne są fundamenty, dlatego też zwracamy szczególną uwagę na solidność elementu ogrodzenia, jakim jest podmurówka. Podmurówka prefabrykowana ze względu na swoją formę zapewnia wyższą estetykę, niższe koszty i szybszy montaż. Oferowana przez nas podmurówka ze względu na jakość wykorzystanych surowców jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe, by móc stanowić fundament na wiele lat.
Katalog - Podmurówki ogrodzeń

Ogrodzenia panelowe mogą być montowane również na podmurówce betonowej prefabrykowanej. Podmurówka betonowa prefabrykowana zastępuje wylewaną podmurówkę betonową ogrodzenia. Zaletą podmurówek betonowych jest szybszy montaż, niższa cena, brak konieczności wykonywania szalunku oraz większa estetyka.

System podmurówek ogrodzeniowych prefabrykowanych PŁOTBUD jest oparty na dwóch wysokościach desek 20 cm i 30 cm. Standardowo podmurówki PŁOTBUD tłoczone są na gładko lub w cegłę.

Deski betonowe systemu podmurówek łączy się za pomocą łączników betonowych co umożliwia montaż podmurówki bez ingerencji w ogrodzenie.
Wszystkie elementy systemu podmurówek PŁOTBUD są zbrojone oraz wykonane z betonu atestowanego, co sprawia, że cechują się solidną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry - Strzybnica

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.