Podmurówka prefabrykowana betonowa

Wiemy jak istotne są fundamenty, dlatego też zwracamy szczególną uwagę na solidność elementu ogrodzenia, jakim jest podmurówka. Podmurówka prefabrykowana ze względu na swoją formę zapewnia wyższą estetykę, niższe koszty i szybszy montaż w porównaniu do podmurówek lanych wykonywanych technologią tradycyjną. Oferowana przez nas podmurówka ze względu na jakość wykorzystanych surowców jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe, by móc stanowić fundament na wiele lat.


Dlaczego wybór naszych podmurówek jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co dzięki temu zyskujesz?

Podmurówka betonowa prefabrykowana zastępuje wylewaną podmurówkę betonową ogrodzenia. Zaletą podmurówek betonowych prefabrykowanych jest szybszy montaż, niższa cena, brak konieczności wykonywania szalunku oraz większa estetyka. Nasz system podmurówek ogrodzeniowych prefabrykowanych jest oparty na dwóch wysokościach desek 20 cm i 30 cm, a więc bardzo łatwo można niwelować nimi dowolne nierówności terenu. W ofercie posiadamy różne wzory podmurówek, a więc każdy znajdzie podmurówkę pasującą do stylu architektury ogradzanego przez siebie obiektu. Standardowo deski betonowe systemu podmurówek łączy się za pomocą łączników betonowych co umożliwia montaż podmurówki bez ingerencji w ogrodzenie. Wszystkie krawędzie naszych desek i łączników są sfazowane dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie. 


Czym różni się nasz produkt od tanich produktów dostępnych na rynku?

BABKA Z PIASKU CZY PRAWDZIWA PODMURÓWKA?

Niektórzy producenci sprzedają imitacje podmurówek, wykonane ze zwykłego betonu, bez mocnego zbrojenia. Sprawia to, że chłoną wodę jak gąbka i bardzo szybko się odkształcają, a przez to całe ogrodzenie przestaje wyglądać estetycznie. My używamy do montażu ogrodzeń solidnych podmurówek o grubości 6 cm, podwójnie zbrojonych atestowaną stalą. Są wykonane z wysokiej jakości betonu architektonicznego z dodatkami, które zapewniają niską nasiąkliwość oraz wysoką mrozoodporność. Dzięki temu sfazowane krawędzie i gładka powierzchnia przetrwają lata, a nie tylko pierwszą zimę, nie wykruszając się, jak beton bez specjalnych dodatków.

Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki i nie musisz się martwić, co się z nim będzie działo w przyszłości i nie będziesz się również przejmować jego konserwacją.

 

Katalog - Podmurówki ogrodzeń

Płotbud - Zalety podmurówek

Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.