X
Przed rozpoczęciem ogladania powyższego filmu uprzejmie prosimy o włączenie dźwięku.
@plotbud

Furtki

Do każdego ogrodzonego obiektu doskonałym uzupełnieniem jest furtka. Furtki panelowe odpowiednio dobrane wzorem tworzą całość ogrodzenia nadając mu szczególny charakter. Furtka panelowa może być wybrana ze standardowego zestawu, bądź tworzona indywidualnie zgodnie z życzeniem klienta. Najwyższej jakości materiały stanowią gwarancję trwałości i solidności furtki.

Wszystkie bramy ogrodzeniowe i furtki oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów posiadających wszystkie niezbędne atesty. 

Współpracując ze znanymi europejskimi producentami i dostawcami stali, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie produkty zabezpieczone są przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu.

Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku. 

Furtka panelowa

Do zamknięcia eleganckiej posesji doskonale nadaje się furtka panelowa wykonana z kształtowników stalowych zamkniętych wypełniona panelem ogrodzeniowym, spawana a następnie cynkowana ogniowo i malowana proszkowo.

Możesz wybierać spośród wymiarów typowych lub na zamówienie. Wszystko po to, aby dostosować ogrodzenie do indywidualnych wymagań posesji i podkreślić jej wyjątkowy charakter.

Furtka standardowo wyposażona jest w zamek wpuszczany bębenkowy, klamkę i zawiasy regulowane. Furtka może być wyposażona w słupy lub może być dostosowana do zamontowania na słupach już istniejących.
Istnieje możliwość wykonania furtki wypełnionej profilami pionowymi zamkniętymi 20x20 mm.

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry - Strzybnica

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.