X
Przed rozpoczęciem ogladania powyższego filmu uprzejmie prosimy o włączenie dźwięku.
@plotbud

Furtki

Do każdego ogrodzonego obiektu doskonałym uzupełnieniem jest furtka. Furtki odpowiednio dobrane wzorem tworzą całość ogrodzenia nadając mu szczególny charakter. Mogą być one wybrane ze standardowego zestawu, bądź tworzone indywidualnie zgodnie z życzeniem klienta. Najwyższej jakości materiały stanowią gwarancję trwałości i solidności furtki.


Dlaczego wybór naszych furtek jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co dzięki temu zyskujesz?

Wszystkie furtki naszej produkcji wykonane są z kształtowników stalowych zamkniętych o odpowiednich przekrojach dostosowanych do szerokości światła przejścia. Wszystkie furtki oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów posiadających niezbędne atesty. Współpracując ze znanymi polskimi i europejskimi producentami oraz dostawcami stali, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Każdy element jest najpierw spawany, a dopiero potem cynkowany ogniowo a następnie malowany proszkowo (technologia Duplex). Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru furtki do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku. Dzięki temu furtki naszej produkcji wyróżniają się bardzo wysoką jakością zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi panującymi w naszej strefie klimatycznej. Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki i nie musisz się martwić, co się z nim będzie działo w przyszłości i nie będziesz się również przejmować jego konserwacją.

Czym różni się nasz produkt od tańszych produktów konkurencji?

Wykonywanie furtek w opisanej powyżej technologii jest kosztowne oraz zajmuje sporo czasu. Wielu producentów skraca proces produkcji a co za tym idzie obniża koszty, wykonując poszczególne elementy z profili już ocynkowanych, które tylko spawa i od razu wysyła do lakierni, niestety przy takiej technologii produkcji w miejscu spawów produkt nie jest zabezpieczony antykorozyjnie, a więc w okresie gwarancji prawdopodobnie nic się jeszcze nie będzie działo, ale potem prędzej czy później rdza wyjdzie i brama "zgnije". Nie wspominając już o firmach, które wykonują to ze stali czarnej w ogóle nie cynkując bo wiadomo, że trwałość tego jest żadna.
Często też okazuje się, że te tanie furtki ważą dużo mniej, gdyż wykonano je z profili o zbyt małych przekrojach i grubości co też nie pozostaje bez wpływu na dalszą eksploatację, gdyż zbyt cienkie słupy będą powodować, że furtka po jakimś czasie będzie nadmiernie obwisać.
Powyższe przykłady to tylko pierwsze z brzegu pokazujące gdzie można "przyoszczędzić" na materiale i w efekcie zaproponować klientowi niższą cenę, a niestety nieświadomy niczego klient nie jest w stanie w żaden sposób tego sprawdzić.

Kupując nasz produkt zapomnisz o kłopotach związanych z naprawami dzięki rozwiązaniom gwarantującym bezawaryjną pracę furtki, np. regulowane zawiasy. Możesz również wybierać spośród wymiarów typowych lub na zamówienie.

 

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry - Strzybnica

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.