Furtki

  • Furtki ogrodzeniowe: plot-bud.pl

Do każdego ogrodzonego obiektu doskonałym uzupełnieniem jest furtka. Furtki odpowiednio dobrane wzorem tworzą całość ogrodzenia nadając mu szczególny charakter. Mogą być one wybrane ze standardowego zestawu, bądź tworzone indywidualnie zgodnie z życzeniem klienta. Najwyższej jakości materiały stanowią gwarancję trwałości i solidności furtki.


Dlaczego wybór naszych furtek jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co dzięki temu zyskujesz?

Wszystkie furtki naszej produkcji wykonane są z kształtowników stalowych zamkniętych o odpowiednich przekrojach dostosowanych do szerokości światła przejścia. Wszystkie furtki oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów posiadających niezbędne atesty. Współpracując ze znanymi polskimi i europejskimi producentami oraz dostawcami stali, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Każdy element jest najpierw spawany, a dopiero potem cynkowany ogniowo a następnie malowany proszkowo (technologia Duplex). Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru furtki do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku. Dzięki temu furtki naszej produkcji wyróżniają się bardzo wysoką jakością zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi panującymi w naszej strefie klimatycznej. Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki i nie musisz się martwić, co się z nim będzie działo w przyszłości i nie będziesz się również przejmować jego konserwacją.

Czym różni się nasz produkt od tańszych produktów konkurencji?

Wykonywanie furtek w opisanej powyżej technologii jest kosztowne oraz zajmuje sporo czasu. Wielu producentów skraca proces produkcji a co za tym idzie obniża koszty, wykonując poszczególne elementy z profili już ocynkowanych, które tylko spawa i od razu wysyła do lakierni, niestety przy takiej technologii produkcji w miejscu spawów produkt nie jest zabezpieczony antykorozyjnie, a więc w okresie gwarancji prawdopodobnie nic się jeszcze nie będzie działo, ale potem prędzej czy później rdza wyjdzie i brama "zgnije". Nie wspominając już o firmach, które wykonują to ze stali czarnej w ogóle nie cynkując bo wiadomo, że trwałość tego jest żadna.
Często też okazuje się, że te tanie furtki ważą dużo mniej, gdyż wykonano je z profili o zbyt małych przekrojach i grubości co też nie pozostaje bez wpływu na dalszą eksploatację, gdyż zbyt cienkie słupy będą powodować, że furtka po jakimś czasie będzie nadmiernie obwisać.
Powyższe przykłady to tylko pierwsze z brzegu pokazujące gdzie można "przyoszczędzić" na materiale i w efekcie zaproponować klientowi niższą cenę, a niestety nieświadomy niczego klient nie jest w stanie w żaden sposób tego sprawdzić.

Kupując nasz produkt zapomnisz o kłopotach związanych z naprawami dzięki rozwiązaniom gwarantującym bezawaryjną pracę furtki, np. regulowane zawiasy. Możesz również wybierać spośród wymiarów typowych lub na zamówienie.

 

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.