Bramy przesuwne

  • Bramy przesuwne PłotBud
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Jesteśmy producentem prezentowanych na tej stronie produktów.
Każdy produkt wykonany jest z atestowanych surowców.
Zapytaj o produkt
Oferujemy także montaż zakupionych ogrodzeń oraz inne usługi.
Pewność jakości wykonania ogrodzenia na lata.
Zapytaj o usługi
Oferowane przez nas bramy przesuwne to wyjątkowa funkcjonalność i niezawodność. Ze względu na swoją budowę zapewniają one duży komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca, gdyż ich przesuw odbywa się wzdłuż ogrodzenia i bezpośrednio przy nim, a więc ich otwieranie nie zajmuje dodatkowego miejsca na posesji. Bramy te mają szerokie zastosowanie - od budynków użyteczności publicznej, poprzez domy prywatne i osiedla mieszkaniowe, po fabryki. Szczególnie doceniane są one zimą, gdy bez względu na warunki pogodowe, ich użytkowanie nie stanowi problemu, jak w przypadku innych bram, wokół których teren trzeba zdecydowanie częściej i w większym obszarze samodzielnie odśnieżać. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje solidność i trwałość, zwiększoną dodatkowo ze względu na brak styczności z podłożem. 

Dlaczego wybór naszych bram przesuwnych jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co dzięki temu zyskujesz?

Wszystkie bramy przesuwne naszej produkcji wykonane są z kształtowników stalowych zamkniętych o odpowiednich przekrojach dostosowanych do szerokości światła wjazdu. Ich konstrukcja jest samonośna a więc są one zawieszone wysięgnikowo ponad poziomem wjazdu co gwarantuje sprawne funkcjonowanie bramy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych: śnieg, liście, piasek na podjeździe. To idealne rozwiązanie dla posesji o krótkim podjeździe – po otwarciu nie zajmują miejsca w świetle wjazdu. Wszystkie bramy ogrodzeniowe oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów posiadających niezbędne atesty. Współpracując ze znanymi polskimi i europejskimi producentami oraz dostawcami stali, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Każdy element jest najpierw spawany, a dopiero potem cynkowany ogniowo a następnie malowany proszkowo (technologia Duplex). Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku. Dzięki temu bramy przesuwne naszej produkcji wyróżniają się bardzo wysoką jakością zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi panującymi w naszej strefie klimatycznej. Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki i nie musisz się martwić, co się z nim będzie działo w przyszłości i nie będziesz się również przejmować jego konserwacją.

Czym różni się nasz produkt od tańszych produktów konkurencji?

Wykonywanie bram w opisanej powyżej technologii jest kosztowne oraz zajmuje sporo czasu. Wielu producentów skraca proces produkcji a co za tym idzie obniża koszty, wykonując poszczególne elementy z profili już ocynkowanych, które tylko spawa i od razu wysyła do lakierni, niestety przy takiej technologii produkcji w miejscu spawów produkt nie jest zabezpieczony antykorozyjnie, a więc w okresie gwarancji prawdopodobnie nic się jeszcze nie będzie działo, ale potem prędzej czy później rdza wyjdzie i brama "zgnije". Nie wspominając już o firmach, które wykonują to ze stali czarnej w ogóle nie cynkując bo wiadomo, że trwałość tego jest żadna.
Często też okazuje się, że te tanie bramy ważą dużo mniej, gdyż wykonano je z profili o zbyt małych przekrojach i grubości co też nie pozostaje bez wpływu na dalszą eksploatację, gdyż brama będzie po jakimś czasie nadmiernie obwisać.
Powyższe przykłady to tylko pierwsze z brzegu pokazujące gdzie można "przyoszczędzić" na materiale i w efekcie zaproponować klientowi niższą cenę, a niestety nieświadomy niczego klient nie jest w stanie w żaden sposób tego sprawdzić.

Kupując nasz produkt zapomnisz o kłopotach związanych z naprawami dzięki rozwiązaniom gwarantującym bezawaryjną pracę bramy: łożyskowane rolki prowadzące, specjalny profil jezdny. A w przypadku bram automatycznych niezawodny automat z funkcją rozblokowania umożliwia ręczne otwieranie bramy w przypadku braku prądu.

Dzięki bramie sterowanej pilotem, szczególnie w nocy, bezpiecznie wjedziesz na posesję bez konieczności opuszczania pojazdu. Masz więcej miejsca wewnątrz posesji – brama przesuwa się wzdłuż ogrodzenia. To szczególnie ważne, gdy garaż znajduje się w bliskiej odległości od bramy wjazdowej. 

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.
Zainteresował Cię ten produkt?
Chętnie opowiemy więcej o jego zaletach!
Zapytaj o produkt
A może potrzebujesz montażu?
Wykonujemy szereg usług, skontaktuj się!
Zapytaj o usługi

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.