X
Przed rozpoczęciem ogladania powyższego filmu uprzejmie prosimy o włączenie dźwięku.
@plotbud

Bramy przesuwne

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Jesteśmy producentem prezentowanych na tej stronie produktów.
Każdy produkt wykonany jest z atestowanych surowców.
Zapytaj o produkt
Oferujemy także montaż zakupionych ogrodzeń oraz inne usługi.
Pewność jakości wykonania ogrodzenia na lata.
Zapytaj o usługi
Oferowane przez nas bramy przesuwne to wyjątkowa funkcjonalność i niezawodność. Ze względu na swoją budowę zapewniają komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca. Szczególnie doceniane są one zimą, gdy bez względu na warunki pogodowe, ich użytkowanie nie stanowi problemu, jak w przypadku innych bram, które trzeba samodzielnie odśnieżać. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje solidność i trwałość, zwiększoną dodatkowo ze względu na brak styczności z podłożem. Bramy te mają szerokie zastosowanie - od budynków użyteczności publicznej, poprzez domy prywatne i osiedla mieszkaniowe, po fabryki. 

Wszystkie bramy ogrodzeniowe i furtki oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów posiadających wszystkie niezbędne atesty.

Współpracując ze znanymi europejskimi producentami i dostawcami stali, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie produkty zabezpieczone są przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu.

Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku.

Brama przesuwna panelowa

Skrzydło wykonane z kształtowników stalowych zamkniętych wypełnione panelem ogrodzeniowym, zawieszone wysięgnikowo ponad poziomem wjazdu gwarantuje sprawne funkcjonowanie bramy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych: śnieg, liście, piasek na podjeździe. To idealne rozwiązanie dla posesji o krótkim podjeździe – po otwarciu nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu.

Zapomnisz o kłopotach związanych z naprawami dzięki rozwiązaniom gwarantującym bezawaryjną pracę bramy: łożyskowane rolki prowadzące, specjalny profil jezdny. Niezawodny automat z funkcją rozlokowania umożliwia ręczne otwieranie w przypadku braku prądu.

Dzięki bramie sterowanej pilotem, szczególnie w nocy, bezpiecznie wjedziesz na posesję bez konieczności opuszczania pojazdu. Masz więcej miejsca wewnątrz posesji – brama przesuwa się wzdłuż ogrodzenia. To szczególnie ważne, gdy garaż znajduje się w bliskiej odległości od bramy wjazdowej. Istnieje możliwość wykonania bramy wypełnionej profilami pionowymi zamkniętymi 20x20 mm.

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.
Zainteresował Cię ten produkt?
Chętnie opowiemy więcej o jego zaletach!
Zapytaj o produkt
A może potrzebujesz montażu?
Wykonujemy szereg usług, skontaktuj się!
Zapytaj o usługi

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry - Strzybnica

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.