Ogrodzenia aluminiowe

  • Ogrodzenia Aluminiowe Poziome Horyzontalne Płotbud
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Jesteśmy producentem prezentowanych na tej stronie produktów.
Każdy produkt wykonany jest z atestowanych surowców.
Zapytaj o produkt
Oferujemy także montaż zakupionych ogrodzeń oraz inne usługi.
Pewność jakości wykonania ogrodzenia na lata.
Zapytaj o usługi

Ogrodzenia palisadowe o wypełnieniu aluminiowym to prosta, a jednocześnie bardzo nowoczesna forma ogrodzeń. Estetyczny minimalizm wraz z wysoką jakością wykonania ogrodzeń palisadowych tworzą harmonijną całość z każdym rodzajem stylu architektury ogradzanych obiektów. Ogrodzenie palisadowe aluminiowe ze względu na swoją formę, wyjątkową trwałość i staranność wykonania jest obecnie najbardziej pożądanym rodzajem ogrodzeń.

Do produkcji ogrodzeń palisadowych, horyzontalnych, o szerokich profilach używamy aluminium. Największe zalety ogrodzeń aluminiowych to niespotykana i nieosiągalna w innych rodzajach ogrodzeń estetyka wykonania, najwyższa możliwa trwałość i lekkość. Nawet szerokie bramy nie „obwisają” tak bardzo jak bramy stalowe, więc nie potrzebują dużych przekrojów słupów nośnych. Co ważne, nie nadwyrężają automatyki bramowej, a w przypadku bram przesuwnych wózki jezdne nie zużywają się tak szybko, jak przy ciężkich bramach stalowych.   

Dlaczego wybór naszych ogrodzeń aluminiowych jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co dzięki temu zyskujesz?

Dla osiągnięcia maksymalnego waloru estetycznego w naszym systemie ani jeden element aluminiowy nie jest spawany. Do produkcji stosujemy tylko wysokogatunkowe profile aluminiowe pochodzące głównie od wiodących polskich producentów. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, którym będziesz się cieszyć przez długie lata, i którego będzie Ci zazdrościł każdy znajomy.


Czym różni się nasz produkt od tanich produktów dostępnych na rynku?

W przeciwieństwie do ogólnie szeroko dostępnych wyrobów występujących obecnie na rynku, wszystkie elementy naszych ogrodzeń aluminiowych wykonujemy zawsze pod indywidualne zamówienie konkretnego klienta. Nie ma więc tu mowy o produkcie standardowym czy masowym. Wszystko jest skrojone i dopasowane do wymagań i potrzeb klienta i dostosowane do jego posesji. Jakość wyrobu i zadowolenie każdego klienta było i jest naszym głównym mottem od samego początku działalności.

Nie ma co ukrywać, że aluminium pomimo swoich niewątpliwych zalet jest surowcem znacznie droższym od stali, dlatego też większość firm aby było taniej ogrodzenia o szerokich profilach wykonuje ze stali. Niestety ogrodzenia wykonane ze stali nie są tak trwałe jak z aluminium, bo podlegają zjawisku korozji. Ogrodzenia stalowe nie są tak estetyczne jak aluminiowe, ponieważ po cynkowaniu trzeba je poddać obróbce mechanicznej w celu uzyskania gładkości, a i tak uzyskanie takiej gładkości jak w przypadku aluminium jest fizycznie nieosiągalne.
Obecnie w naszej branży można zaobserwować, iż wiele firm idzie na skróty i nie wykonuje ogrodzeń palisadowych horyzontalnych o szerokich profilach zgodnie ze sztuką ze stali czarnej, gdyż jest to czasochłonne i kosztowne.
Aby skrócić ten proces ogrodzenia te wykonuje się najczęściej ze stali już ocynkowanej. Wtedy albo profile są spawane a następnie od razu malowane, ale wówczas miejsca spawów są niezabezpieczone a więc narażone na rdzę lub też profile są nitowane, ale wówczas rdza prędzej czy później pojawi się w okolicy otworów wykonywanych pod nity czy też na krawędziach cięć. A jeżeli mamy więcej szczęścia i dana firma wykonuje ogrodzenia zgodnie ze sztuką ze stali czarnej to niestety ale trzeba mieć świadomość, że ogrodzenie takie będzie znacznie mniej estetyczne, bo spawy na szerokich profilach zdecydowanie nie wyglądają ozdobnie.

W przypadku aluminium nie ma mowy o pójściu na jakiekolwiek skróty czy też kompromisy, wszystko jest idealnie gładkie, nawet patrząc z bardzo bliska wygląda na dopracowane w najmniejszym szczególe. Nie bez znaczenia jest również fakt, że aluminium znacznie bardziej nadaje się do malowania proszkowego od stali.
Ogrodzenie aluminiowe to ogrodzenie o najwyższej estetyce wykonania a co za tym idzie nadające ogradzanym obiektom największego prestiżu.

Trzeba pamiętać, że ogrodzenie to przede wszystkim wizytówka posesji w najlepszym wydaniu, jest zwieńczeniem całej inwestycji jaką jest budowa domu i nie ma co ukrywać możemy mieć absolutną pewność, że nikt obok ogrodzenia aluminiowego nie przejdzie obojętnie.

 

 

 

Ogrodzenia aluminiowe - Typ P9

Ogrodzenia aluminiowe - Typ P10

Ogrodzenia aluminiowe - Typ P11

Ogrodzenia aluminiowe - Typ P12

Ogrodzenia aluminiowe - Typ P13

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.
Zainteresował Cię ten produkt?
Chętnie opowiemy więcej o jego zaletach!
Zapytaj o produkt
A może potrzebujesz montażu?
Wykonujemy szereg usług, skontaktuj się!
Zapytaj o usługi

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.