Ogrodzenia palisadowe

  • Ogrodzenia Palisadowe - Metalowe, Nowoczesne i Funcjonalne Płotbud
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Jesteśmy producentem prezentowanych na tej stronie produktów.
Każdy produkt wykonany jest z atestowanych surowców.
Zapytaj o produkt
Oferujemy także montaż zakupionych ogrodzeń oraz inne usługi.
Pewność jakości wykonania ogrodzenia na lata.
Zapytaj o usługi

Ogrodzenia palisadowe to prosta, a jednocześnie nowoczesna forma ogrodzeń. Estetyczny minimalizm wraz z wysoką jakością wykonania ogrodzeń palisadowych tworzą harmonijną całość z każdym rodzajem stylu architektury ogradzanych obiektów. Ogrodzenie palisadowe ze względu na swoją formę jest wszechstronnie stosowane, między innymi do wszelkich budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej. Dzięki swojej wyjątkowej trwałości ta wytrzymała, starannie wykonana i stabilna konstrukcja zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dzięki tym wszystkim wspomnianym wcześniej cechom ogrodzenie palisadowe jest alternatywą dla wszelkiego rodzaju ogrodzeń kutych, ozdobnych czy drewnianych, które nie są tak uniwersalne bo nie nadają się do grodzenia wszystkich rodzajów obiektów i najczęściej są też rozwiązaniem znacznie droższym. Klasyczne wzory ogrodzeń palisadowych są ponadczasowe, a co za tym idzie nigdy nie wyjdą z mody i zwyczajnie się nie znudzą. Po ogrodzeniach panelowych jest to najczęściej produkowany i sprzedawany przez nas rodzaj ogrodzeń a w ostatnich latach jego popularność i udział w naszej sprzedaży stale wzrasta. Obecnie mamy w swojej ofercie osiem wzorów ogrodzeń, które są najchętniej wybierane przez klientów, ale możemy oczywiście na życzenie wykonać ogrodzenia również w innych wzorach.


Dlaczego wybór naszych ogrodzeń palisadowych jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co dzięki temu zyskujesz?

Nasze ogrodzenia, bramy i furtki produkujemy tylko z wysokogatunkowej atestowanej stali czarnej (surowej), pochodzącej od wiodących polskich dostawców. Każdy element jest najpierw spawany, a dopiero potem cynkowany ogniowo a następnie malowany proszkowo (technologia Duplex). Dzięki temu ogrodzenia palisadowe naszej produkcji wyróżniają się bardzo wysoką jakością zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi panującymi w naszej strefie klimatycznej. Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki i nie musisz się martwić, co się z nim będzie działo w przyszłości i nie będziesz się również przejmować jego konserwacją.


Czym różni się nasz produkt od tanich produktów występujących na rynku?

W przeciwieństwie do ogólnie szeroko dostępnych wyrobów występujących obecnie na rynku, wszystkie elementy naszych ogrodzeń aluminiowych wykonujemy zawsze pod indywidualne zamówienie konkretnego klienta. Nie ma więc tu mowy o produkcie standardowym czy masowym. Wszystko jest skrojone i dopasowane do wymagań i potrzeb klienta i dostosowane do jego posesji. 

Wykonywanie ogrodzeń w opisanej powyżej technologii jest kosztowne oraz zajmuje sporo czasu. Wielu producentów ogrodzeń skraca proces produkcji a co za tym idzie obniża koszty, wykonując poszczególne elementy z profili już ocynkowanych, które tylko spawa i od razu wysyła do lakierni, niestety przy takiej technologii produkcji w miejscu spawów produkt nie jest zabezpieczony antykorozyjnie, a więc w okresie gwarancji prawdopodobnie nic się jeszcze nie będzie działo, ale potem prędzej czy później rdza wyjdzie i brama "zgnije". Nie wspominając już o firmach, które wykonują to ze stali czarnej w ogóle nie cynkując bo wiadomo, że trwałość tego jest żadna.
Często też okazuje się, że te tanie bramy i furtki ważą dużo mniej, gdyż wykonano je z profili o zbyt małych przekrojach i grubości co też nie pozostaje bez wpływu na dalszą eksploatację np. zbytnio odchudzone słupy przy bramie dwuskrzydłowej będą powodowały znaczny „obwis” skrzydeł, co nie tyko jest nieestetyczne ale również utrudnia codzienne użytkowanie takiej bramy w dłuższej perspektywie.
Powyższe przykłady to tylko pierwsze z brzegu pokazujące gdzie można "przyoszczędzić" na materiale i w efekcie zaproponować klientowi niższą cenę, a niestety nieświadomy niczego klient nie jest w stanie w żaden sposób tego sprawdzić.

Dla nas zgodnie z naszym firmowym mottem zadowolenie klienta jest wartością nadrzędną dlatego też takie praktyki w ogóle nie wchodzą w grę. Zakup ogrodzenia to zbyt poważna inwestycja, na którą wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze by pozwalać sobie na pozorne oszczędności.

 

 

Przęsło Palisadowe - Typ P1

Przęsło Palisadowe - Typ P2

Przęsło Palisadowe - Typ P3

Przęsło Palisadowe - Typ P4

Przęsło Palisadowe - Typ P5

Przęsło Palisadowe - Typ P6

Przęsło Palisadowe - Typ P7

Przęsło Palisadowe - Typ P8

Przęsło Palisadowe - Typ P9

Przęsło Palisadowe - Typ P10

Przęsło Palisadowe - Typ P11

Przęsło Palisadowe - Typ P12

Przęsło Palisadowe - Typ P13

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.
Zainteresował Cię ten produkt?
Chętnie opowiemy więcej o jego zaletach!
Zapytaj o produkt
A może potrzebujesz montażu?
Wykonujemy szereg usług, skontaktuj się!
Zapytaj o usługi

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.