Bramy dwuskrzydłowe

  • Bramy dwuskrzydłowe PłotBud

Bramy dwuskrzydłowe to prosta, klasyczna konstrukcja. Nadają się szczególnie tam, gdzie szerokość działki nie pozwala na zastosowanie bramy przesuwnej. Głównymi zaletami bram dwuskrzydłowych są: stabilna konstrukcja, prostota użytkowania oraz niższa cena od bram przesuwnych. Bramy te mają szerokie zastosowanie - od budynków użyteczności publicznej, poprzez domy prywatne i osiedla mieszkaniowe, po fabryki. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje ich solidność i trwałość.

Dlaczego wybór naszych bram dwuskrzydłowych jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co dzięki temu zyskujesz?

Wszystkie bramy dwuskrzydłowe naszej produkcji wykonane są z kształtowników stalowych zamkniętych o odpowiednich przekrojach dostosowanych do szerokości światła wjazdu. Wszystkie bramy oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów posiadających niezbędne atesty. Współpracując ze znanymi polskimi i europejskimi producentami oraz dostawcami stali, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Każdy element jest najpierw spawany, a dopiero potem cynkowany ogniowo a następnie malowany proszkowo (technologia Duplex). Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru bramy do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku. Dzięki temu bramy przesuwne naszej produkcji wyróżniają się bardzo wysoką jakością zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi panującymi w naszej strefie klimatycznej. Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki i nie musisz się martwić, co się z nim będzie działo w przyszłości i nie będziesz się również przejmować jego konserwacją.

Czym różni się nasz produkt od tańszych produktów konkurencji?

Wykonywanie bram w opisanej powyżej technologii jest kosztowne oraz zajmuje sporo czasu. Wielu producentów skraca proces produkcji a co za tym idzie obniża koszty, wykonując poszczególne elementy z profili już ocynkowanych, które tylko spawa i od razu wysyła do lakierni, niestety przy takiej technologii produkcji w miejscu spawów produkt nie jest zabezpieczony antykorozyjnie, a więc w okresie gwarancji prawdopodobnie nic się jeszcze nie będzie działo, ale potem prędzej czy później rdza wyjdzie i brama "zgnije". Nie wspominając już o firmach, które wykonują to ze stali czarnej w ogóle nie cynkując bo wiadomo, że trwałość tego jest żadna.
Często też okazuje się, że te tanie bramy ważą dużo mniej, gdyż wykonano je z profili o zbyt małych przekrojach i grubości co też nie pozostaje bez wpływu na dalszą eksploatację, gdyż zbyt cienkie słupy będą powodować, że brama po jakimś czasie będzie nadmiernie obwisać.
Powyższe przykłady to tylko pierwsze z brzegu pokazujące gdzie można "przyoszczędzić" na materiale i w efekcie zaproponować klientowi niższą cenę, a niestety nieświadomy niczego klient nie jest w stanie w żaden sposób tego sprawdzić.

Kupując nasz produkt zapomnisz o kłopotach związanych z naprawami dzięki rozwiązaniom gwarantującym bezawaryjną pracę bramy, np. regulowane zawiasy. A w przypadku bram automatycznych niezawodny automat z funkcją rozblokowania umożliwia ręczne otwieranie bramy w przypadku braku prądu.  

 
Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.