X
Przed rozpoczęciem ogladania powyższego filmu uprzejmie prosimy o włączenie dźwięku.
@plotbud

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe to prosta, klasyczna konstrukcja. Nadają się szczególnie tam, gdzie szerokość działki nie pozwala na zastosowanie bramy przesuwnej. Głównymi zaletami bram dwuskrzydłowych są: stabilna konstrukcja, prostota użytkowania oraz niskie koszty. Jak wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. 

Wszystkie bramy ogrodzeniowe i furtki oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów posiadających wszystkie niezbędne atesty. 

Współpracując ze znanymi europejskimi producentami i dostawcami stali, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie produkty zabezpieczone są przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu.

Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku. 

Brama dwuskrzydłowa panelowa

Brama ogrodzeniowa dwuskrzydłowa panelowa to tradycyjne rozwiązanie bramy wjazdowej, służącej do zamknięcia posesji. Każda brama panelowa wykonana jest z kształtowników stalowych zamknietych, wypełniona panelem ogrodzeniowym w tym samym wzorze co reszta ogrodzenia.

Można ją wyposażyć w automatykę ze zdalnym sterowaniem, co zapewni komfort użytkowania. Dzięki zdalnemu sterowaniu bezpiecznie wjedziesz na posesję o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych. Brama dwuskrzydłowa w wersji ręcznej wyposażona  jest w pionowy rygiel, który bez dodatkowych zabezpieczeń uniemożliwia jej otwarcie z zewnątrz osobom niepowołanym.
Brama dwuskrzydłowa wyposażona jest w zawiasy regulowane i słupy lub może być przystosowana do montażu na słupach już istniejących.
Istnieje możliwość wykonania bramy wypełnionej profilami pionowymi zamkniętymi 20x20 mm.
Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry - Strzybnica

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.