Montaż ogrodzeń

  • Montaż ogrodzeń: plot-bud.pl

Dbając o Twoje potrzeby i wygodę oprócz produkcji zajmujemy się także montażem ogrodzeń, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić. Dysponujemy ekipami montażystów o bogatym doświadczeniu, by zapewnić wysoką jakość oferowanej usługi, jaką jest montaż ogrodzeń.

Świadczymy kompleksową usługę montażu wszystkich produkowanych przez nas ogrodzeń.
Posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe, a jakość świadczonych przez nas usług potwierdzona jest licznymi referencjami.Piasek czy prawdziwy beton, czyli co trzyma ogrodzenie?

Chałupniczy montaż ogrodzenia wykonywany niestety przez wiele firm polega na tym, że beton robiony jest na miejscu, u klienta, w zmiennych warunkach i nieprzewidywalnych proporcjach. Po pewnym czasie może okazać się, że w jednym miejscu było więcej piasku i wody niż betonu, przez co ten fragment ogrodzenia zaczyna się kruszyć. Do wszystkich wykonywanych przez nas montaży zawsze staramy się używać betonu atestowanego  z betoniarni, gdzie produkcja odbywa się w oparciu o całkowicie zautomatyzowany proces, kontrolowany układem sterowania komputerowego. Jego jakość jest zawsze pewna i powtarzalna, dlatego nasze ogrodzenia są tak trwałe.

O jakości montażu zawsze decydują ludzie.

Oto za co nas chwalą klienci:

- KOMUNIKATYWNOŚĆ / łatwo się z nami dogadać, odbieramy telefony, potrafimy dobrze doradzić

- DYSPOZYCYJNOŚĆ / dostosowujemy się do klienta, spotykamy się również w nietypowych godzinach

- EKSPRESOWE MONTAŻE / tam, gdzie inni potrzebują tygodnia, my wykonujemy to w jeden dzień

- FACHOWI MONTAŻYŚCI /doświadczeni, kompetentni, na poziomie, niepijący

- JESTEŚMY KONKRETNI / zawsze staramy się dotrzymać umówionych terminówCenisz sobie kompleksową usługę oraz "święty spokój"?

Zleć montaż nam i niczym więcej się nie przejmuj. Nie będziesz musiał się martwić o transport, rozładunek towaru, cement, piasek itp. My się wszystkim zajmiemy za Ciebie.

 

Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.