Ogrodzenia sztachetowe

  

Sztachety metalowe to system nowoczesnych ogrodzeń, który jednocześnie jest przystępny dla kieszeni. Sztachety wykonane z metalu z powodzeniem zastępują sztachety drewniane, zapewniając znacznie trwalszy i estetyczny wygląd ogrodzenia. Sztacheta metalowa swoimi parametrami znacznie przewyższa wytrzymałość i żywotność sztachet drewnianych.

 

 

 

Specjalny kształt oraz dodatkowe przeprofilowania gwarantują odpowiednią sztywność i wytrzymałość ogrodzenia. Sztachety ogrodzeniowe wykonane są z blachy ocynkowanej, występują w różnych długościach, szerokościach oraz bardzo bogatej gamie kolorystycznej, obejmującej zarówno efekt połysku, matowy lub  imitujący strukturę drewna.

 

 

 

Stabilność konstrukcji i wyjątkowa stylistyka gwarantuje estetyczny efekt. Jednocześnie zastosowanie sztachet metalowych nie wymaga specjalnej pielęgnacji i okresowej konserwacji, z czym mamy do czynienia przy ogrodzeniach drewnianych. Zastosowanie sztachetek metalowych w ogrodzeniu pozwala na zachowanie nowoczesnej stylistyki, nawiązując do tradycji. Łatwość i szybkość montażu znacznie ogranicza czas pracy. Niska waga oraz ergonomia sztachetek pozwala na znaczne zminimalizowanie obciążeń konstrukcji ogrodzenia. Jest to uniwersalne rozwiązanie konstrukcyjne, pozwalające na swobodne kształtowanie linii ogrodzenia, co nie jest możliwe przy zastosowaniu pełnego przęsła ogrodzeniowego metalowego. Istnieje możliwość optymalizacji ilości sztachet w przęśle oraz swobodnej regulacji prześwitu ogrodzenia. Wysokość ogrodzenia można dostosować do potrzeb klienta.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.