Nowoczesne ogrodzenia ozdobne

Ogrodzenia ozdobne łączą w sobie trwałość, bezpieczeństwo oraz szczególnie wysoki poziom estetyki. Dopasowane do potrzeb klienta nowoczesne ogrodzenia są uzupełnieniem ogradzanego obiektu stanowiąc z nim harmonijną całość. Ogrodzenie ozdobne jest wytworzone z najwyższej jakości materiałów, by zapewnić solidność, wytrzymałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Oferujemy ogrodzenia ozdobne nowoczesne o rozmaitych wzorach by dopasować je do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne ogrodzenia stalowe, które mamy Państwu do zaoferowania są dużo tańsze niż ogrodzenia kute.  Kowalstwo artystyczne oferuje  nam najczęściej usługę  indywidualnego ogrodzenia na zamówienie, z gotowych elementów do budowy ogrodzeń. Wykorzystuje się do tego kute groty, tralki, koszyczki oraz rozety z których spawane są furtki, przęsła i bramy skrzydłowe oraz  bramy przesuwne. Jednak metaloplastyka zużywa duże ilości stali, oraz wymaga ogromnych nakładów robocizny i czasu, więc efekt końcowy musi być drogi. Ponadto, ogrodzenia kute z racji dużego ciężaru raczej nie są ocynkowane ogniowo. Dlaczego ?   W ocynkowni płaci się za wagę elementów wsadowych, jest to kosztowna technologia, pokrycie wyrobu stalowego grubą warstwą stopową cynku, jest zbliżone do ceny samego metalu, a zatem cynkowanie ogniowe podwaja koszty  wyrobu końcowego. Niestety, wielu rzemieślników rezygnując z tej powłoki, pozbawia inwestora możliwości skorzystania z malowania proszkowego, które wymaga idealnej powierzchni antykorozyjnej, którą zapewniają tylko ogrodzenia ocynkowane.    Z tego powodu przeważająca część ogrodzeń, bram i furtek  jest malowana tylko tradycyjną metodą "na mokro".   W efekcie końcowym, po pewnym czasie występuje korozja stali i konieczna jest renowacja ogrodzeń. Operacja jest trudna i wymaga żmudnego usunięcia starej powłoki oraz powtórnego malowania kilkoma warstwami farb.  Jest to bardzo niechciana i kosztowna praca, ale można jej zapobiec poprzez malowanie proszkowe.

Galeria produktu:
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.