Odwodnienia liniowe i korytka odwadniające

  • Odwodnienia liniowe, korytka odwadniające Płotbud

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment systemów odwadniających, korytek odwadniających i odwodnień liniowych. Posiadamy trzy typy odwodnień: lekkie, wzmacniana i ciężkie. Produkty wykonane są w różnych klasach wytrzymałościowych oraz posiadają zgodność z normami PN-EN.
Nasza firma posiada odwodnienia liniowe znajdujące zastosowanie na terenach przydomowych oraz na dużych powierzchniach. W związku z tym ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów budowlanych.

System odwodnień liniowych zapewnia czystość i ochronę przed niepożądanym działaniem wody. Zastanawiasz się co gwarantuje niezawodność naszych odwodnień? Dobry projekt i doskonałe wykonanie! Korytka odwadniające wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu, pokrywy - z blachy ocynkowanej bądź żeliwa. Dodatkowo kanały wzmocnione są prętami zbrojeniowymi Φ 6mm. Przy projekcie uwzględniliśmy także zabezpieczenie pokryw korytek odwadniających przed kradzieżą. Wszystko to daje gwarancję, że wody opadowe nie przysporzą Ci już problemów.

W celu poznania szczegółów oferty, zajrzyj do katalogu:
Katalog - Odwodnienia liniowe

Galeria produktu:
  • Odwodnienia liniowe - Zdjęcie 1
  • Odwodnienia liniowe - Zdjęcie 2
  • Odwodnienia liniowe - Zdjęcie 3
  • Odwodnienia liniowe - Zdjęcie 4
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta:
Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.

Bezpłatna wycena ogrodzenia

Poznaj cenę ogrodzenia bez wychodzenia z domu,
skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny

Poznaj nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi już wykonanymi realizacjami by zobaczyć dlaczego nas wybrać
Kontakt z nami
ul. Kościelna 18
42-609 Tarnowskie Góry
Sprzedaż

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.